Duinpieper
Terug naar het overzichtDe Duinpieper is de rechterhelft van een rietgedekte twee-onder-een-kapwoning (samen met de Leeuwerik). De Duinpieper staat in de duinen aan de bosrand en heeft uitzicht op het dennenbos. Op circa 300 meter ligt het mooie Noordzeestrand. Dit vakantiehuis is geschikt voor zeven personen. De Duinpieper en de Leeuwerik zijn ideaal te combineren voor een groep tot 14 personen.
De Duinpieper en de Leeuwerik zijn identiek ingericht. Op de begane grond bevinden zich een woonkamer met zithoek, een open keuken met vaatwasser, combioven en een ruime eettafel voor zeven personen. De badkamer met douche is ook op de begane grond gelegen. De woonkamer heeft twee openslaande deuren naar het zonnige terras aan de voorzijde van de woning. Er is tuinmeubilair voor zeven personen. De drie slaapkamers zijn te vinden op de eerste etage.
Indeling beneden
- Hal met garderobe
- Woonkamer met open keuken en openslaande deuren naar het terras
- Douche en apart toilet
- Berging met wasmachine
Indeling boven
- Drie slaapkamers:
Twee slaapkamers met tweepersoonsbedden (2x 80/210 cm en 140/200 cm)
Een slaapkamer met een stapelbed (2x 80/190 cm) en een eenpersoonsbed (90/200 cm) - Twee slaapkamers zijn voorzien van een wastafel


Wilt u deze bungalow reserveren? Klik dan op de button hieronder.
Reserveer bungalowWilt u meer informatie over deze bungalow? Klik dan op de button hieronder.
Meer informatie











